RN731JTTD7060C50
MFR.Part #
RN731JTTD7060C50
JLCPCB Part #
C4118392
Description
-55℃~+155℃ 63mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS