RN73H2BTTD2711D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2711D100
JLCPCB Part #
C2542359
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS