RN73H2BTTD2700C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2700C10
JLCPCB Part #
C2568849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS