RN73H2BTTD2671D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2671D50
JLCPCB Part #
C2542478
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS