RN73H2BTTD2670F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2670F50
JLCPCB Part #
C3976977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS