RN73R1JTTD9530F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9530F25
JLCPCB Part #
C2497200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS