RN73H2BTTD2611A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2611A10
JLCPCB Part #
C4168820
Description
2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS