RN73H2BTTD2522D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2522D50
JLCPCB Part #
C2545160
Description
25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS