HV732BRTTD1403F
MFR.Part #
HV732BRTTD1403F
JLCPCB Part #
C5738441
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS