RN73H2BTTD2520F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2520F100
JLCPCB Part #
C2545658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS