RN73H2ETTD2800F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2800F100
JLCPCB Part #
C3922969
Description
250mW 280Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS