RK73G2BRTTD3241F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3241F
JLCPCB Part #
C6182167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS