RN73H2BTTD2322C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2322C25
JLCPCB Part #
C2556376
Description
23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS