RN73H2BTTD22R9C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R9C50
JLCPCB Part #
C2556353
Description
22.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS