SR732ETTDR590F
MFR.Part #
SR732ETTDR590F
JLCPCB Part #
C4042127
Description
-55℃~+150℃ 500mW 590mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS