RN73H2BTTD2152B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2152B05
JLCPCB Part #
C3925794
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS