RN73H2BTTD2132D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2132D25
JLCPCB Part #
C4306628
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS