RN73H2BTTD2131B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2131B10
JLCPCB Part #
C2573520
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS