RN73H2ETTD2183D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2183D10
JLCPCB Part #
C3999507
Description
218kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS