RN73H2BTTD2001A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2001A25
JLCPCB Part #
C4140302
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS