RK73B1HTTC821G
MFR.Part #
RK73B1HTTC821G
JLCPCB Part #
C2575892
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS