RN73H2BTTD19R6F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD19R6F50
JLCPCB Part #
C4193733
Description
19.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS