RN73H2BTTD1983B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1983B05
JLCPCB Part #
C3950752
Description
198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS