RN732BTTD4992C25
MFR.Part #
RN732BTTD4992C25
JLCPCB Part #
C3978958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS