RN73H1JTTD76R8F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD76R8F50
JLCPCB Part #
C4278226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS