RN73R2ETTD1272B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1272B10
JLCPCB Part #
C4344370
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS