RN73H2BTTD1870A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1870A25
JLCPCB Part #
C2570519
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS