SG73S2BTTD20R0F
MFR.Part #
SG73S2BTTD20R0F
JLCPCB Part #
C4176132
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS