RN73H2BTTD1800C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1800C25
JLCPCB Part #
C2555931
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS