RMC1/8K2002FTP
MFR.Part #
RMC1/8K2002FTP
JLCPCB Part #
C6654419
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS