RN73H2BTTD2030B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2030B10
JLCPCB Part #
C2573835
Description
203Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS