RN73H2BTTD1693C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1693C25
JLCPCB Part #
C2556390
Description
169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS