RN73H2BTTD1670D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1670D10
JLCPCB Part #
C2561308
Description
167Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS