SG73P2ERTTD6802F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6802F
JLCPCB Part #
C5915245
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS