RN73H2BTTD1653C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1653C25
JLCPCB Part #
C4180867
Description
165kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS