RN73H2BTTD1650F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1650F50
JLCPCB Part #
C2542173
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS