RN731JTTD8760F50
MFR.Part #
RN731JTTD8760F50
JLCPCB Part #
C3939134
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 876Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS