RN73H2BTTD1622F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1622F25
JLCPCB Part #
C2545032
Description
16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS