SG73P2BRTTD8452F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8452F
JLCPCB Part #
C5893948
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS