RN73H2BTTD1560A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1560A10
JLCPCB Part #
C4082592
Description
156Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS