RN73H2BTTD1542A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1542A25
JLCPCB Part #
C2571465
Description
15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS