RN73H2ETTD1291D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1291D10
JLCPCB Part #
C4239250
Description
1.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS