RN73H2BTTD1271F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1271F100
JLCPCB Part #
C4229399
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS