RN73H2BTTD1260F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1260F25
JLCPCB Part #
C2540498
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS