HV733ATTE1745F
MFR.Part #
HV733ATTE1745F
JLCPCB Part #
C4056050
Description
-55℃~+155℃ 17.4MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS