RN73H2BTTD1180C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1180C25
JLCPCB Part #
C2556311
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS