RN73H2BTTD1172C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1172C10
JLCPCB Part #
C4221100
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS