RN73H2BTTD1171D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1171D25
JLCPCB Part #
C2541258
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS