RN73H2BTTD1151A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1151A25
JLCPCB Part #
C3998350
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS