RN73H2BTTD1132D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1132D10
JLCPCB Part #
C4043227
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS